Noclegi dla pracowników w Łodzi PHU Dinozaur

Proponujemy Państwu noclegi dla firm w atrakcyjnej cenie. Cena za noc rozpoczyna się już od 15 złotych

O nas

Firmy wysyłające zatrudnionych w delegacje mają najczęściej problemy ze znalezieniem dla nich odpowiednich miejsc noclegowych. Sytuacja staje się jeszcze trudniejsza, gdy załoga jest dość liczna, a pracodawca chce znaleźć dla nich jeden hotel. Nasza firma oferuje bardzo przystępne cenowo kwatery pracownicze w Łodzi, których standard wykończenia będzie każdemu odpowiadał.

 

Tanie noclegi w Łodzi


Przedmiotem naszej oferty są noclegi dla firm w Łodzi. Usługi świadczymy wynajmując domek jednorodzinny, który zlokalizowany jest w spokojnej części Łodzi w dzielnicy Bałuty. Na terenie nieruchomości znajduje się 28 miejsc noclegowych. Wszyscy nasi goście mają dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz telewizji satelitarnej. W niedalekiej  odległości od budynku (około 700 metrów) znajduje się duży hipermarket, czynny przez całą dobę. Odległość do centrum miasta to zaledwie 3 kilometry. Na terenie posesji znajdują się także bezpłatne miejsca parkingowe.

 

W weekendy i Święta nasze tanie pokoje w Łodzi udostępniamy także osobom prywatnym, które chcą spędzić miłe i spokojne chwile w Łodzi.